Executive Vip Travel Executive Golf Travel Executive Incentives
   |   |   |   |   | 
Rob Joling, Algemeen Directeur
Ruim 30 jaar hotel- en touroperatorervaring op management-niveau. Via buitenlandse hotelketens, Holland International, American Express en Travel Trend in 1993 begonnen met Executive Golf Travel.
Direct contact: rob@executivetravel.nl

Jaco Buitenhek
Alweer 25 jaar allround ervaring, gestart bij Holland International, om vervolgens bij Travel Trend inkoop en productmanagement voor de verre bestemmingen te verzorgen. Uiteindelijk aldaar als Brand Manager het merk verder uitgebreid.
Nu inmiddels meer dan 10 jaar verantwoordelijk voor Executive Golf Travel.
Direct contact: jaco@executivetravel.nl

Marielle de Gooyert - Botman
Een ervaren rot in het reisvak. Was verantwoordelijk voor Inkoop en Productmanagement bij verschilllende touroperators. Ziet het samenstellen complexe reizen als een enorme uitdaging en heeft daarin ruime ervaring opgedaan. Inmiddels verantwoordelijk voor het Executive VIP Travel programma.
Direct contact: marielle@executivetravel.nl

Roeline Veenendaal
Reizen zit haar in het bloed. Heeft inmiddels veel van de wereld gezien, waaronder de Verenigde Staten, het Verre Oosten en Australie. Maar ook bestemmingen binnen Europa zijn haar niet vreemd.
Direct contact: roeline@executivetravel.nl

Annelies Mende
Nog zo'n ervaren rot in het vak. Kent veel bestemmingen op haar duimpje, is ook in de Caribbean helemaal thuis!
Direct contact: annelies@executivetravel.nl

Karin Brouwer
Met de nodige ervaring op zak in de reisbranche, heeft zij nu gekozen voor het specialisme van Executive Travel Services.
Direct contact: karin@executivetravel.nl

Yvonne Kers - de Buijzer
Onze rots in de branding op het gebied van sales en groeps- & incentivereizen. Ruime ervaring bij diverse touroperators en evenementen bureaus, ook een kei in het verzorgen en begeleiden van groepsreizen. Kortom een zeer ervaren collega met een brede visie op het toeristisch en MICE vakgebied.
Direct contact: sales@executivetravel.nl

Back-Office:
Bestaande uit Yvonne de Rooij die onze administratie (gezamenlijk met Alex de Rooij) tot in de perfectie uitvoert.
Direct contact: accounting@executivetravel.nl